Wydawnictwa KIPA

 • Katalog 10-lat Regionalnych Funduszy Filmowych
   
  Katalog 10-lat Regionalnych Funduszy Filmowych

  Katalog "10 lat Regionalnych Funduszy w Polsce" Wydawnictwo KIPA premiera wrzesień 2018 roku, liczba stron 59, wydawnictwo drukowane oraz online wymiary: broszura Cena detaliczna: wydawnictwo bezpłatne.

 • KATALOG KIPA
   
  KATALOG KIPA

  "Katalog KIPA" Wydawnictwo KIPA premiera: Warszawa, marzec 2017 r. liczba stron: 283 wydawnictwo online wymiary: broszura Cena detaliczna: wydawnictwo bezpłatne.  

  Jest nam niezmiernie miło oddać w Państwa ręce najnowszą publikację Krajowej Izby Producentów Audiowizualnych – katalog prezentujący firmy członkowskie zrzeszone w Izbie. Bardzo się cieszymy, że po kilku latach możemy zaprezentować katalog w nowej odsłonie, który dostarczy Państwu kilka dodatkowych i praktycznych informacji o naszych członkach oraz istotne informacje na temat bieżącej działalności Izby i realizowanych przez nią inicjatyw. Katalog zawiera w szczególności: * opis ponad 140 podmiotów: aktywnych zawodowo producentów filmowych, dokumentalnych, reklamowych, animacji, a także szkół filmowych i Regionalnych Fundusze Filmowych; * dane teleadresowe do bezpośredniego kontaktu; * profile działalności i specjalizację w branży, w tym świadczone usługi, zainteresowania współpracą przy koprodukcjach międzynarodowych, zasoby kadrowe i sprzętowe; * najważniejsze zrealizowane tytuły w ostatnich latach oraz listy współpracujących twórców. Katalog został wydany w formie elektronicznej dla ułatwienia przeglądania i szerszej dystrybucji. Jest on opracowany w wersji polskiej i angielskiej, by był przydatny także na festiwalach międzynarodowych i w kontaktach z partnerami zagranicznymi. Będziemy go prezentować i dystrybuować na wszystkich imprezach czy podczas wyjazdów zagranicznych, które odbywamy, a także w ramach współpracy z Polskim Instytutem Sztuki Filmowej czy innymi partnerami zajmującymi się promocją sektora filmowego w Europie i na świecie. Zachęcamy do zapoznania się z tą publikacją, która mamy nadzieję będzie skutecznym i przydatnym narzędziem pomagającym w nawiązywaniu współpracy.
  Pobierz Katalog KIPA: PDF

 • O CZYM WARTO PAMIĘTAĆ
   
  O CZYM WARTO PAMIĘTAĆ

  „O czym warto pamiętać? Istotne elementy umów” Wydawnictwo KIPA premiera: Warszawa, 2015 liczba stron: 61 okładka kartonowa wymiary: broszura Publikacja wydana przy wsparciu finansowym Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej z PO Edukacja i upowszechnianie kultury filmowej Cena detaliczna: wydawnictwo bezpłatne

 • SZTUKA KOPRODUKCJI
   
  SZTUKA KOPRODUKCJI

  "Sztuka koprodukcji" Per Neumann, Charlotte Appelgren Wydawnictwo KIPA premiera: Warszawa, 9 grudnia 2010 r. liczba stron: 324 okładka kartonowa ze skrzydełkami papier kredowy sore matt wymiary: 225 x 180 mm ISBN: 978-83-929-362-0-6 Cena detaliczna: 15 zł

Partnerzy

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!